More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" style="margin:auto" | |||
|+ Server Ranks | |||
! Rank Name | |||
|- | |||
| MommysBoy | |||
|- | |||
| XanPeddler | |||
|- | |||
| Dealer | |||
|- | |||
| Smuggler | |||
|- | |||
| DrugLord | |||
|- | |||
| DrugMaster | |||
|- | |||
| DrugSamurai | |||
|- | |||
| Charlie Sheen | |||
|} | |||
Revision as of 11:21, 10 January 2025
| Rank Name |
|---|
| MommysBoy |
| XanPeddler |
| Dealer |
| Smuggler |
| DrugLord |
| DrugMaster |
| DrugSamurai |
| Charlie Sheen |